Телефон: +7 727 262-42-07   |   +7 727 262-42-76   |   E-mail: apnkaz@mail.ru   |   www.apnk.kz   |   г. Алматы ул. Желтоксан, 185 116, 117 кабинет

Члены АПН Казахстана

 

ФИО

Должность

1.     

Абдикаликова Ляззат Алтынбековна

2.       

Абдрахманов Сембек Туреханович

Директор Кентауского многопрофильного колледжа

3.     

Абдрахманова Ұлжан Хамитқызы 

Қызылорда қаласы, «Мұрагер» мектебі

4.       

Абилькаримов Сабыр Амангельдинович

ГУ Департамент по защите прав детей Северо-Казахстанской области

5.     

Абитаева Бахытхан Бағдатханқызы

Жамбыл обл., Т.Рысқұлов ауд., «Тұрар Рысқұлов атындағы орта мектеп»

6.     

Абишева Айнур Абджалаловна

7.       

Азирханов Басшы Айжанакович

Аким Бейнеуского района, Мангыстауской области

8.     

Айдарханова Гульбарам Кусайновна

Қарағанды қаласы № 101 мектеп-лицейі

9.     

Айтбаева Динанұр Бақытжанқызы

КРМУ г. Актобе

10.   

Айтуган Омирбек

Учитель школы

11. 

Акбердиева Багила Куралбаевна

12. 

Аккайнанова Нургал Утегеновна

Атырау облыстық дарынды балаларға арналған интернаттық мекемесі бар ұлттық гимназия

13. 

Алдиярова Тойдык Кенжегуловна

14.   

Алтухов Алексей Петрович

Преп. Кос.пед. колледжа (КПК), г. Костанай

15.   

Алюшина Наталья Александровна

Заведующая Авторской дошкольной гимназии №1

г. Атырау

16. 

Аплатинова Күнзияш Шакимовна

Қызылорда қаласы, «Мұрагер» мектебі

17.   

Артюшина Любовь Ивановна

Зав. Кафедры дошкольного воспитания КПК, г. Костанай

18.   

Асылбекова Мария Сергеевна

Учитель школы

19. 

Асылхан Төлегенұлы Дүйсебек

20. 

Атабаев Еркін

Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, № 30  Омар  Шораяқұлы  атындағы   орта  мектебі

21. 

Ахан Раушан

Қарағанды облысы,  Қаражал қаласы, Жәйрем  кенті, С.Сейфуллин  атындағы  ЖББ №30 орта мектебі

22. 

Ахмедияров Ораз

23. 

Ахтанбердиев Айбек Нурланулы

24. 

Байбосынов Мұрат Найманұлы

25. 

Байгабулова Алтын Турекуловна

Алматы қаласы, Алатау ауданы,                          № 152 мектеп – гимназия

26. 

Байжұманов Болат Шаймерденұлы

27. 

Байниязова   Акзада  Аметжанқызы

Алматы облысы, Қарасай ауданы, Жаңатұрмыс орта мектебі

28. 

Балатай Ляззат Балатайқызы

Қызылорда қаласы, Қызылжарма ауылы, №144 орта мектеп директоры

29.   

Балгабекова Татьяна Владимировна

Қарағанды қаласы, № 58 орта мектеп, директор

30.   

Балмақанова Ляззат Бақытжановна

Ақтөбе облысы, Әйтеке би ауданы, Сарбұлақ ауылы, Мамыт негізгі мектебінің директоры

31. 

Баяхметов Серик Умутбаевич

32. 

Бегалиева Айша Карыпжановна

33. 

Бейбітхан Еркегүл Бейбітханқызы

34.   

Бектурганова Нургуль Абдинагиевна

Учитель школы

35. 

Бектурова Баян Хамитовна

Қарағанды облысы, Жезқазған қаласы, «Қ.И.Сәтбаев атындағы №7 мектеп-лицейі»

36. 

Бимырзаева Халима

Маңғыстау облысы,Түпқараған ауданы, Шахта орта мектебі

37. 

Бисенова Умиткан Амировна

Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы Ақшұқыр мектеп-лицейі

38.   

Власенко Светлана Викторовна

Зав. Кафедры “Менеджмент в образовании” Северо-Казахстанского обл ИПК

39. 

Вьюхина Ирина Владимировна

Қарағанды қаласы, «№ 97 гимназия»

40. 

Дарменова Эльнара Тұрарқызы

Жамбыл обл., Т.Рұсқұлов ауд.әкімдігі білім бөлімінің «Ақтоған орта мектебі» КММ

41. 

Декембаева Нуржамал Калиевна

42. 

Джамалетдинов Родион Халилович

Магистр экологии, с обучением на трех языках, учитель географии и биологии

43. 

Джумагулова Мая Альменовна

44. 

Дукенбаева Надира Амирбековна

45.   

Дүйсебаев Совет

Ы.Алтынсарин атындағы № 159 гимназияның Қазақ тілі мен әдебиеті бойынша сыныптан тыс үйірмелер жетекшісі

46. 

Еламанова  Райхан  Мақсотқызы

БҚО, Ақжайық ауданы, Кеңсуат ауылы, «Кеңсуат  орта  жалпы білім беретін  мектебі»

47. 

Ембердиева Айсулу Уайдилдакызы

48. 

Есмуханова    Саулет    Баймурзиевна

«Қапшағай қаласындағы Д.А.Қонаев атындағы №1 қазақ орта мектеп» МКМ

49.   

Әбішов Айткен Жанықұлұлы

Жамбыл облысы, Т.Рысқұлов ауданы, Абай ауылы, «Абай атындағы шағын орталықты орта мектебінің» директоры

50. 

Әзімханова ТамараОразханқызы

51. 

Әлмен Дариякүл Ертайқызы

Жамбыл  облысы, Жамбыл ауданы, Қаракемер ауылы, №2 Төле би  атындағы орта  мектебі

52. 

Жакыпбекова Назира Алмахановна

Алматы қаласы, Алатау ауданы, № 152 мектеп

53. 

Жубаниязова Аэлита Жаниязовна

Қызылорда облысы, Арал қаласы, №262 мектеп-гимназия

54.   

Жумабаева Асия Камалиденовна

Учитель  географии средней общеобразовательной школы № 29 г. Павлодара

55.   

Жумабекова Алма Алтынхановна

Қарағанды қаласы, №101 мектеп-лицей директоры

56. 

Жумадилова Акмарал Нурмагамбетовна

57. 

Жунусова Куралай Мухамедьяровна

Қарағанды облысы, Бұхар жырау ауданы, «Үштөбе орта мектебі»

58.   

Жүсіп Зинегүл Балдырқызы

Қызылорда облысы, Қазалы ауданы, Әйтеке ба кентіндегі Қ.И. Сәтбаев атындағы № 216 орта мектептің мұғалімі

59. 

Жұмағұл Батима Тұрсынқызы

Алматы облысы, Панфилов ауданы, Тұрпан ауылы «Сатай батыр ат.орта мектеп» КММ

60. 

Жұмаділова Айымгүл

Шығыс Қазақстан облысы, Семей қаласы, Абай ауданы, Қайнар ауылы С. Бегалин атындағы жалпы орта білім беретін мектептің қазақ тілі мен әдебиет пәнінің мұғалімі

61. 

Зарапова Гульнара Атабаевна

62. 

Зейтова Анар Амантаевна

Қарағанды облысы, Абай ауданы, П.Корниенко атындағы жалпы білім беретін орта мектеп КММ

63. 

Золотарева Янина Александровна

Қарағанды қаласы, 38 мектеп-гимназия

64. 

Иманғалиев Сәбит

65. 

Калиакбарова Акерке Рахымхановна

Семей қаласы, «№32ЖОББМ» КММ

66. 

Камардинова Ая

67.   

Карабаева Куляш Ахмедовна

Преп. КПК, г. Костанай

68. 

Караева Айгуль Доктырбековна

Жамбыл обл., Т.Рысқұлов ауд., Қ.Сұлтанбеков атындағы КММ

69. 

Касентаева Карлыгаш Уразбековна

ВКГТУ им. Д. Серикбаева

70. 

Киберча Галина Владиславовна

Қарағанды қаласы, № 38 мектеп-гимназия

71. 

Кожахметова Асель Сабырбековна

Академия Пограничной службы КНБ РК.

72. 

Койшубаева Айгуль Хабдулмажитовна

СҚО,  Қызылжар ауданы, Красная горка ауылы, «Красногорка негізгі мектебі» КММ

73. 

Коспаева Алия Жандосқызы

Ақмола облысы, Атбасар ауданы, №2  Ново-Александровка орта мектебі

74. 

Куандыкова Эльмира Куандыковна

Атырау облыстық дарынды балаларға арналған интернаттық мекемесі бар ұлттық гимназия

75. 

Куздыбаева М.С.

Актюбинский региональный университет им. Жубанова

76.   

Кунекова Турсын Мырзабековна

Зав.кафедры Кус. Гумм. Инстиута, г. Костанай

77. 

Кусаинова Жанар Беймбетовна

78. 

Қазақбаева Зағипа Әбірбекқызы

Жамбыл облысы, Талас ауданы, Қаратау қаласы, Д.Қонаев атындағы орта мектеп

79. 

Қалқаманова Гүлнар Тұрарбекқызы

Қарағанды қаласы, №58 орта мектеп

80.   

Қалыбекова Сауле Құралқызы

ОҚО, Шымкент қаласы № 2 Естімейтін балалар мектеп-интернатының жоғары санатты дыбыс қоюшы мұғалімі, дефектолог-сурдопедагог

81. 

Қасеналиева Айгүл Аскербекқызы

Жамбыл облысы, Т.Рысқұлов ауданы, «А. Байтұрсынұлы ат. Орта мектеп»

82. 

Қасымбек Жайнагүл Төкенқызы

Қарағанды қаласы, №58 орта мектеп

83. 

Қуатбаева Маржан Токеновна

Шығыс Қазақстан облысы, Семей қаласы, Абай ауданы, Қайнар ауылы С. Бегалин атындағы жалпы орта білім беретін мектептің тарих пәнінің мұғалімі

84. 

Құдайбергенұлы Болат

85. 

Қыстаубаева Зүбайра

86. 

Лигай Лилия Анатольевна

Директор ГУ «Специализированная школа-гимназия № 30 для одаренных детей с обучением на трех языках»г. Атырау, 060000, Авангард 2 мкр., д.8, кв., 87

87.   

Мамытова Шолпан Жорахановна

Қапшағай қаласы, Арна ауылы, №11 орта мектеп, директор

88. 

Масягина Ирина Анатольевна 

Алматы облысы, Еңбекші қазақ ауданы, Түрген ауылы, Д.Қонаев атындағы орта мектеп

89.   

Маханова Перизат Шукирхановна

Научный редактор

90.   

Мачнева Светлана Григорьевна

Преп. КПК, г. Костанай

91. 

Машабаева Жанар Аманжолқызы

Қарағанды обл., Ақтоғай ауданы, Ортадересін ЖОББМ

92. 

Машарипова Назира Кашкынбайкызы

93. 

Мегедь НатальяАнатольевна

ВКО, Бородулихинский район, КГУ «Школа-лицей поселка Жезкент» Должность: учитель начальных классов, классный руководитель

94. 

Мейманханов Мұратжан Құрманжанұлы

Жамбыл обл., Т.Рысқұлов ауд., Каменка ауылы, Б. Момышұлы ат. Орта мектеп

95. 

Мейрамова Светлана Сейтжановна

Ақмола облысы, Рузаев ауданы, Ашанино селосы, Смирнов №2 орта мектебі

96. 

Муканова Назгуль Нуракыновна

Алматы қаласы, Алатау ауданы                          № 152 мектеп – гимназия

97. 

МухашеваАйсулуЛагербаевна

Маңғыстауоблысы

Түпқарағанауданы

Ақшұқырмектеп - лицейі

98. 

Мухтарова Гулсим Кайыржановна

Ақтөбе, физ-мат. Школа-интернат

99. 

Мұқанова Гүлмира Сағынғалиқызы

Атырау қаласы, «Боран Нысанбаев атындағы орта мектебі»

100.         

Мұнарбаева Гүлжаһан Жұмағалиқызы

Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, А.Жанпейісов атындағы №105  орта мектебінің директоры

101.         

Мұңайтбасова Күләш

Атырау қаласы,  №10 С.Мұқанов атындағы орта мектеп

102.         

Мырзалиева Бақытгүл Айсақызы

Жамбыл облысы, Т. Рысқұлов ауданы, Қ. Сұлтанбеков атындағы орта мектебінің мұғалімі

103.         

Нургалиев Нурым Уагиуллович

Учитель НИШ г. Алматы

104.           

Нурлыбеков Кенжебек Аубакирович

Преп. Сш им. Ш. Уалиханова

Южно-Казахстанская область, Отрарский район, с/з Аль-фараби

105.         

Нүсіпәлі Нұрғалық

Алматы облысы, Панфилов ауданы, Жаркент қаласы, «Панфилов атындағы орта мектеп-гимназиясы мектепке дейінгі шағын орталығы», директор

106.         

Нұрғазы ӘсетБекбосынұлы

107.           

Омирбаева Динара Сексенадилкызы

Преп. Сшим. А. Байтурсынова Жамбылская область, Рыскуловский район, с. Кокдонен

108.         

Оноприенко   Надежда   Алексеевна

Қарағанды қаласы, №29 орта мектеп

109.         

Оразахынова Салтанат Сламжановна

Научный сотрудник Академии Педагогических Наук Казахстана

110.         

Орымбекова Роза Мейрбековна

111.         

Отческая Ирина Борисовна

ВКГТУ им. Д. Серикбаева

112.         

Рахатова Дәмегүл Зайырқызы

Қызылорда облысы, Қармақшы ауданы, А.Жанпейісов атындағы №105  орта мектебі

113.         

Ребенок Марина Николаевна

114.         

Романенко Ирина Владимировна

Шығыс Қазақстан облысы, Өскемен қаласы, Дарынды балаларды дамыта оқытатын «Восток» ғылыми-зерттеу арнайы орталық-мектеп-кешені

115.         

Рысалдиева Айжан Ергеновна

Университет Туран

116.         

Рысқалиева Фамила Тарихқызы

Атырау облысы, Құрманғазы ауданы, «Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта мектебі» КММ

117.         

Рысқұлова Әсем Қайдарқызы

Қарағанды облысы, Балқаш қаласы, №8 орта мектеп

118.           

Саркисян Шушаник Вагановна

Заведующий научно-исследовательской лабораторией Костанайского гуманитарного института 

119.         

Сатова Манат Султановна

120.         

Секербекова Балмира Сайранбековна

121.         

Серикова Рухания Аманжолқызы

Қарағанды обл., Шет ауданы, Еркіндік ЖОББМ

122.         

Султанбергенова Айман Сабырхановна

123.           

Суслова Александра Ильинична

Зав. Кафедры КПК, г. Костанай

124.         

Сүлейменова Анар Кәдірбайқызы

Жамбыл облысы, Т.Рысқұлов ауданы, «№2 шағын орта мектебі»

125.         

СыздыковаСайранкульСалимовна

Қарағанды облысы

Шет ауданы Ақсу-Аюлы селосы

КММ Ы.Алтынсарин атындағы мектеп –гимназиясы

126.         

Тажигалиева Акбобек Мухтаровна

127.         

Танхиева Гүлжамал Мырзахметқызы

128.           

Теметаева Гульнар Аманкызы

Преп. Сш им. А. Байтурсынова Жамбылская область, Рыскуловский район, с. Кокдонен

129.         

Темурбаева Сафура Салимбаевна

Алматы қаласы, М.Мақатаев атындағы №140 мектеп-гимназия

130.         

Тобықов Маулен Төлебайұлы

Жамбыл облысы, Т.Рысқұлов ауданы, «№2 шағын орта мектебі»

131.         

Тохтабулатова Рая Смагуловна

Жамбыл облысы, Шу қаласы,«Жібек жолы» мектеп-лицейі

132.         

Төлегенов Өмірбек Шаймұратұлы

Көкшетау қаласы, (қазақ тілінде оқытылатын) Ж.Мусин атындағы  педагогикалық  колледжінің «Математиканыңтеориялық негіздері және математиканы оқыту әдістемесі» пәнінің оқытушысы

133.         

Туреханова Балаш Едиловна

Маңғыстау облысы Түпқараған ауданы Ақшұқыр мектеп-лицейі

134.         

Тұрманбетов Әнуарбек Мұханбетұлы 

Жамбыл облысы, Т.Рысқұлов ауданы, Жақсылық ауылы, «Қ.Сұлтанбеков атындағы шағын орталықты орта мектебі» КММ-сі директоры

135.         

Уайданова Нургуль Курмангалиевна

136.           

Уржигитова Гульзина Абеновна

Учитель школы

137.         

Уржигитова Гульзина Абеновна

138.           

Усенов Бахтияр Сметович

Учитель школы

139.         

Хамзаев Ақтай Бірімұлы

140.         

Хасанова Гульзада  Райповна

Атырау облысы, Құрманғазы ауданы, «М.Әуезов атындағы жалпы орта мектебі»

141.           

Чемоданова Галина Иосифовна

Старший преподаватель Северо-Казахстанского обл ИПК

142.         

Чолак Ахмет Гази

Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасының «Дарынды ер балаларға арналған мамандандырылған қазақ-түрік мектеп-интернаты» КММ, директор

143.         

Шадиев Қайратбек Хамзаханұлы

Алматы қаласы Білім басқармасының «Ыбырай Алтынсарин атындағы №159 гимназия» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

144.         

Шарипова Онал Амиркызы

Қарағанды облысы, Шет ауданы «Еркіндік жалпы орта білім беру мектебі» КММ

145.           

Шилтиева Умитхан

Преподаватель Костанайского гуманитарного института